Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: NovostiVijestiUgostili smo ANFA-u, Francusku nacionalnu udrugu za obrazovanje i osposobljavanje u automobilskom sektoru
Ugostili smo ANFA-u, Francusku nacionalnu udrugu za obrazovanje i osposobljavanje u automobilskom sektoru
Petak, 26 Siječanj 2018 08:11
 
18. siječnja 2018. predstavnici Francuske udruge iz auto struke, (ANFA Association Nationale pour la Formation Automobile) u sklopu svog stručnog putovanja u Hrvatsku, posjetili su našu školu. Njihovi predstavnici su bili kod nas i 2014. godine. Ovaj put je bilo 15 članova ANFA-e: ravnatelji škola, stručni učitelji i vlasnici radionica. Cilj njihova stručnog putovanja bio je upoznavanje strukture obrazovanja i osposobljavanja u RH i organizacije automobilskih usluga u našoj zemlji.
 
Predstavili smo im našu školu i sustav hrvatskog strukovnog obrazovanja. Prilikom obilaska naših učionica i radionica. francuski kolege su bili iznenađeni visokom razinom opremljenosti i uređenosti pojedinih kabineta. Pokazali su veliko zanimanje za sva područja obrazovanja, pa smo odgovorili na njihova brojna pitanja  o suradnji naše škole i obrtničkih radionica u kojima naši učenici obavljaju praksu, o interesu i motiviranosti učenika za školovanje za obrtnička zanimanja, o ocjenjivanju i suradnji s roditeljima, o satnici i predmetima, ali dotaknuli smo se i širih društvenih tema. Nezaobilazna tema je bila i europsko rukometno prvenstvo u Hrvatskoj, pri čemu smo svi pokazali natjecateljski duh i uvjerenje u pobjedu svoje ekipe.

Nakon posjeta školi, išli smo u MAN servis Autohrvatska PSC Zagreb u Hrvatskom Leskovcu, s kojim naša škola izvrsno surađuje i koji su  nas srdačno primili te  Francuzima predstavili svoj servis i način poslovanja. 
 
Vjerujemo da će i ovaj posjet uroditi nekom daljnjom suradnjom s Francuskom, kao što smo i prije tri godine napravili jednu lijepu učeničku razmjenu sa školom iz Nice.
 
 
 
 
 
 
Ažurirano Petak, 26 Siječanj 2018 08:22
 

UPISI 2018./2019. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.

  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ