Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: NovostiVijestiEsos stipendije MINGO
Esos stipendije MINGO
Ponedjeljak, 11 Ožujak 2019 07:50
 
Dana 5. ožujka 2019. u dvorani Muzeja suvremene umjetnosti u Zagrebu  održana je manifestacija „Obrtnik od formata – umjetnik od zanata“ na kojoj su učenici naše škole koji se školuju za zanimanje automehatroničar, autolimar i elektroinstalater dobili ugovor za stipendiju Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.
U okviru projekta  „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ koji je financiran sredstvima fondova Europske unije, ove školske godine dodjeljuje se 3017 stipendija, od toga više od 200 stipendija dodjeljuje se učenicima Elektrostrojarske obrtničke škole.

Čestitamo svima učenicima koji su ostvarili pravo na stipendiju i nadamo se kako će ih to dodatno motivirati za rad i učenje u struci koju su odabrali. Škola se trudi proširiti pravo na stipendiju na sva zanimanja u JMO programu,  odnosno na što veći broj naših učenika. 
 

UPISI 2019./2020. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.

  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ